ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;

1η αγωνιστική: Σαλαμίνα - Εθνικός Άχνας 1-1
Ακυρώνεται κανονικό γκόλ της Νέας Σαλαμίνας ενω το σκόρ ήταν 1-0 υπέρ της Σαλαμίνας. Ο Εθνικός ισοφαρίζει στο 4ο λεπτό των 3λεπτων καθυστερήσεων

2η αγωνιστική: ΑΠΕΠ - Σαλαμίνα 2-1
Ρεσιτάλ Στέλιου Τρύφωνος. Σε ένα παιχνίδι στο οποίο η Σαλαμίνα έπαιζε στο μισό γήπεδο την ΑΠΕΠ, η ΑΠΕΠ κέρδισε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ φάουλ και η Σαλαμίνα δέκτηκε περισσότερες κίτρινες.

6η αγωνιστική: ΕΝΠ - Σαλαμίνα 1-1
Ο διαιτητής αποβάλλει με 2 κίτρινες τον Μάσεκ (η πρώτη αμφισβητούμενη) ενω δίνει φάουλ σχεδόν σε όλα τα πεσίματα των παικτών της Ένωσης. Για το κερασάκι στην τούρτα διακόπτει τον αγώνα όταν οι 200 φίλαθλοι της Σαλαμίνας τον βρίζουν και με τα χέρια τους κάνει ειρωνικό νόημα να συνεχίσουν

8η αγωνιστική: Άρης - Σαλαμίνα 3-1
Σε ένα παιχνίδι έξι βαθμών ακυρώνεται κανονικό γκόλ της Σαλαμίνας στο 90ο λεπτό με το οποίο θα ισοφάριζε τον Άρη.

9η αγωνιστική: Σαλαμίνα - ΑΠΟΕΛ διεκόπη
Ο Τρύφωνος συνεχίζει το ρεσιτάλ διαιτησίας του. Ανύπαρκτα φάουλ υπέρ του ΑΠΟΕΛ, με το ζόρι φάουλ υπέρ της Σαλαμίνας. Ειρωνικές χειρονομίες προς τους φιλάθλους της Σαλαμίνας. Δύο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ κίτρινες κάρτες στον Μάσεκ αφήνουν τη Σαλαμίνα με 10 παίκτες. Η ηρωϊκή Σαλαμίνα πέφτει όταν ο Τρύφωνος ανακαλύπτει φάουλ ακριβώς έξω από την περιοχή σε διεκδίκηση μπάλας..ένα φάουλ που ούτε ο Γιοβάνοβιτς δεν θα το εδιούσε....